• SPRZEDAŻ

    SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko projektowaniem instalacji, ale też jej kompletowaniem.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia najlepszych marek, które odpowiednio zamontowane i konserwowane mogą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. W naszym asortymencie znajduje się szeroki zakres urządzeń do wentylacji mechanicznej, grawitacyjnej i hybrydowej.

OFERTA URZĄDZEŃ

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko projektowaniem instalacji, ale też jej kompletowaniem. W swojej ofercie posiadamy urządzenia najlepszych marek, które odpowiednio zamontowane i konserwowane mogą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. W naszym asortymencie znajduje się szeroki zakres urządzeń do wentylacji mechanicznej, grawitacyjnej i hybrydowej.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży urządzenia następujących firm:

Uniwersal

Uniwersal

UNIWERSAL Katowice:

(wentylatory dachowe standardowe, przeciwwybuchowe oraz wielobiegowe oraz wywietrzaki zintegrowane ,wywietrzniki grawitacyjne, a także zabezpieczenia elektryczne i automatyka do oferowanych urządzeń)

Konwektor

Konwektor

KONWEKTOR Lipno:

(wentylatory dachowe standardowe, przeciwwybuchowe, wentylatory osiowe standardowe i przeciwwybuchowe, wentylatory bębnowe standardowe i przeciwwybuchowe, wentylatory oddymiające, wentylatory promieniowe, urządzenia grzewczo-wentylacyjne, ogrzewacze elektryczne, elementy wentylacyjne itp.)

Metalplast

Metalplast

METALPLAST Tarnowskie Góry:

( wentylatory dachowe standardowe, chemoodporne, przeciwwybuchowe, wentylatory promieniowe standardowe i chemoodporne, wentylatory kanałowe standardowe i chemoodporne, wentylatory osiowe, nasady hybrydowe, tłumiki i podstawy oraz elementy wentylacji)

Wywietrzniki grawitacyjne, wentylatory, klimatyzacja - Gradus