• USŁUGI

    USŁUGI

wentylatory Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Projektowanie wentylacji i klimatyzacji

Projektowaniem wentylacji i klimatyzacji zajmujemy się już od przeszło 20 lat. W szerokiej palecie naszych usług znajdziecie między innymi opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji sanitarnych. W szczególności dotyczą one instalacji wentylacji i klimatyzacji w obiektach mieszkaniowych wielorodzinnych, punktach przemysłowo-handlowych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach specjalistycznych (np. szpitale).

Naszym atutem jest wysoka staranność wykonania i terminowość, o których świadczą referencje pozyskane od wielu zadowolonych Klientów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektantów jesteśmy w stanie sprostać różnym wyzwaniom, również projektom nietypowym. Cały czas rozwijamy się, szkolimy, pozyskujemy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie – to wszystko znacząco wpływa na szybkość i komfort pracy naszego zespołu oraz bezpośrednio przekłada się na zadowolenie Klienta.

klimatyzacja Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Wykonawstwo kompletnych instalacji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach, jesteśmy w stanie podjąć się skutecznego przeprowadzenia dużych przedsięwzięć związanych z wykonawstwem kompletnych instalacji. W toku realizacji tego typu projektów korzystamy zawsze z najwyższej jakości materiałów, posiadających niezbędne dokumenty i homologacje, dopuszczające je do stosowania w budownictwie, a także nawiązujemy współpracę ze sprawdzonymi, rzetelnymi podwykonawcami. Wszystko to jest nadzorowane przez naszą doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą. Potrzeba wykonać kompletną instalację? Zadzwoń do nas – montowane przez nas wentylatory w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście funkcjonują bezawaryjnie do dziś, nawet przez kilkanaście lat!

wentylatory Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Dostawa i kompletacja urządzeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy również całościowe usługi dowozu i kompletacji gotowych urządzeń do wentylacji mechanicznej, grawitacyjnej czy hybrydowej. W swoim asortymencie posiadamy tylko wysokiej klasy urządzenia, znanych, światowych marek.

Zajmujemy się tego typu realizacjami zarówno w obiektach mieszkaniowych, przemysłowo-handlowych, budynkach użyteczności publicznej, jak i obiektach specjalnych (szpitale, oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody itp.).

USŁUGI

W toku naszej działalności mieliśmy już przyjemność współpracować z bardzo wieloma kooperantami i wykonywaliśmy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno według projektów własnych, jak i inwestora.

W ostatnim czasie wykonaliśmy m.in. kilka instalacji wentylacji w wielostanowiskowych garażach pod budynkami mieszkalnymi, a także instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne w obiektach handlowych. Naszymi Klientami są firmy budowlane m.in.: P.B "DOMESTA" - Gdańsk; BUDIMEX -Warszawa; BALTICA - Gdańsk; DKS - Kowale oraz mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa. Zakres działalności PW GRADUS nie ogranicza się zresztą tylko do instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Trójmieście i województwie pomorskim, ale obejmuje cały kraj – ze szczególnym uwzględnieniem Polski północnej.A oto kilka z naszych najważniejszych realizacji:

Obiekty użyteczności publicznej:

DKS – Kowale PG CIVITRONICA  Gdańsk,
UG DS nr 5 i Wydział Chemii, 
Akademia Morska w Gdyni- laboratorium Chemii,
Muzeum Zamkowe w Malborku – Militaria,
Zakład Karny w Sztumie,
Areszt Śledczy w Starogardzie Gdańskim,
Akademia Morska w Gdyni – Biblioteka,
Hala Targowa w Gdyni

Obiekty mieszkalne m.in:

PB DOMESTA - Gdańsk,
BUDIMEX- Sopot,
EKONOVA-Gdańsk,
INWESTING - os. Cieszynka w Gdańsku

Wywietrzniki grawitacyjne, wentylatory, klimatyzacja - Gradus